Особлива думка: Микола Вересень ще думає, звільнятися чи з Радіо "Вести" з іншими колегами

Микола Вересень ще думає, звільнятися чи з Радіо "Вести" з іншими колегами
Фото: Микола Вересень в ефірі Радіо "Вести"

Відомий журналіст поскаржився на відсутність корпоративної солідарності

Відомий український журналіст Микола Вересень, який вів авторську програму на Радіо "Вєсті", заявив про намір визначитися з питанням про своє звільнення в понеділок, 27 лютого.

Про це він заявив в коментарі "Детектору медіа".

"У мене поки ще немає рішення щодо продовження співпраці з Радіо "Вєсті". Про своє рішення повідомлю в понеділок", - заявив журналіст.

Він також прокоментував рішення Національної ради з питань ТБ і радіомовлення щодо ліцензії Радіо Вести, назвавши його парадоксальним, адже до складу ради входять два колишніх журналіста – Юрій Артеменко та Ольга Герасим'юк.

Крім того, Вересень висловив жаль у зв'язку з тим, що в Україні немає справжньої журналістської солідарності, яка допомогла б зберегти редакцію радіо.

"У нас журналісти ніколи не допомагають один одному. А мені здається, це варто було б робити. Тоді не виникало б запитань, чому в Україні так сильно критикують пресу люди, які її читають. Тому що немає цеху, немає цехової солідарності, і ось що ми бачимо", - сказав телеведучий.

Нагадаємо, в соцмережах поиронизировали над вирішенням журналістів Радіо Вести звільнитися добровільно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся