ua en ru

Міла Куніс розчарувалася поїздкою в рідні Чернівці

Міла Куніс розчарувалася поїздкою в рідні Чернівці Фото: Міла Куніс (instagram.com-kunismilax)

Її образили власники будинку, де актриса жила в дитинстві

Голлівудська зірка Мілі Куніс, яка разом із чоловіком Ештоном Кутчером відвідала рідні Чернівці в серпні, розповіла подробиці про поїздку. Про це повідомляє Metro.

"Два місяці тому я вперше після переїзду в США вирушила в Україну. Ми якраз знімали фільм "Шпигун, який мене кинув" у Будапешті, недалеко від моєї батьківщини. Ештон запропонував мені з'їздити. Я ніколи не збиралася повертатися туди без своїх батьків, тому ми в терміновому порядку покликали їх в Будапешт, а звідти всі разом вирушили в Україну", - розповіла актриса.

Вона додала, що очікувала, що коли ступить на рідну землю, де прожила до 7 років, то у неї всередині щось екнет. Але цього не сталося.

"Знаєте, була думка, що я відчую це місце. Але цього не сталося. Коли ми приземлилися, Ештон запитав:"Ну що?" А я йому: "Ні. Нічого. Порожнеча", – зізналася Куніс.

Актриса розповіла, що її дуже образило те, що її не пустили в рідний дім. Нова власниця відмовилася пустити актрису в будинок, де вона жила раніше.

"Ми вирушили до нашого старого будинку, я постукала в двері, тому що дійсно хотіла зазирнути всередину. Але нова власниця просто відповіла: "Ні!", їй було все одно. Я сказала: "Я жила тут, коли була маленькою, мої батьки зі мною ...", але їй було наплювати і вона навіть не відкрила нам двері. Вся ця історія була по-справжньому принизливої", – вважає Міла.

Актриса додала, що своїм домом вважає місце, де живе її сім'я - Лос-Анджелес. Куніс переїхала туди разом з батьками в 1991 році, коли їй було сім років. Народилася вона в Чернівцях, в єврейській сім'ї.

Нагадаємо, що Міла Куніс і Ештон Кутчер нещодавно відвідали Чернівці.