ua en ru

"Мир, дружба,жуйка?": ONUKA виступить в Празі з російськими музикантами

"Мир, дружба,жуйка?": ONUKA виступить в Празі з російськими музикантами Фото: ONUKA (facebook.com onuka.official)

Концерт називається Showcase of new music from Russia and Ukraine

У мережі розповіли, що український проект ONUKA на чолі з солістою Натою Жижченко, виступить в Празі на одній сцені з російськими артистами. Концерт називається Showcase of new music from Russia and Ukraine. Про це на своїй Facebook-сторінці написав Radko Mokryk.

Також він опублікував афішу заходу.

"Мир, дружба, жуйка? Приїжджає це в Прагу Onuka. І це - здорово. Тому що Onuka - це рівень, на "Євробаченні" це, напевно, побачили всі. Але є одне але. Концерт називається Showcase of new music from Russia and Ukraine. І виявляється, що на концерті Онуки буде виступати табун виконавців з Росії. І тут у мене починаються "смутні сумніви", - написав він.

За словами автора поста, в Чехії починають усвідомлювати, що Росія - агресор.

"Я не знаю, хто всі ці люди, які будуть виступати. Але меседж з афіші цілком зрозумілий. Власне "Світ-дружба-жвачка". Тут в Чехії Україна повільно налагоджує якусь таку інформаційну політику. Посол пише статті і роздає інтерв'ю. Купка божевільних ентузіастів постійно намагається пробитися в інформаційний простір з чітким повідомленням: "Росія - агресор. Росія - окупант". А тут ось цей Showcase. Це як? Мистецтво ж поза політикою? Це зрада чи перемога? Підкажіть мені, темному", - підсумував він.

"Мир, дружба,жуйка?": ONUKA виступить в Празі з російськими музикантамиСкріншот (facebook.com/radko.mokryk)

"Мир, дружба,жуйка?": ONUKA виступить в Празі з російськими музикантамиФото: Анонс заходу (facebook.com/radko.mokryk)

Як раніше повідомлялося, ONUKA висловилася про концерти в Росії.