"Світ навиворіт": ведучий Дмитро Комаров розкрив секрет про свою книгу

"Світ навиворіт": ведучий Дмитро Комаров розкрив секрет про свою книгу
Фото: Дмитро Комаров (facebook.com/1plus1.DmitroKomarov)

Автор показав один із розворотів майбутньої книги

Відомий мандрівник і ведучий Дмитро Комаров розповів про те, якою буде його майбутня книга. Про це пише "Комсомольська правда".

Відомий український ведучий Дмитро Комаров, який ось вже 7 років веде передачу "Світ навиворіт" повідомив, що в 2018 році вийде його нова книга про подорожі.

Комаров відвідав презентацію нового видання "Книга-подорож. Україна", де захоплено розповідав про свої туристичні походи по Україні і відкрив секрет, що готує свою власну книгу про подорожі – 200 сторінок з яскравими фотографіями, більшість з яких ведучий зробив сам.

У книзі буде багато розповідей про незвичайні і дивовижні місця нашої планети, які відвідав Комаров під час своїх подорожей. Нові відкриття, екстрим і екзотика – все те, що Комаров бачив своїми очима і дослідив у своїй телепередачі "Світ навиворіт".

Назви книги ведучий поки не розкрив і зізнався, що готовий запитати думку своїх шанувальників в соціальних мережах.

Крім того, Дмитро показав кілька фото-розворотів майбутньої книги.

"Світ навиворіт": ведучий Дмитро Комаров розкрив секрет про свою книгу

Фото: Один із розворотів майбутнього видання про подорожі. (1+1)

Як розповів автор, книга буде одночасно енциклопедією, атласом і путівником. У ній буде п'ять розділів: Гори; Вулкани і острови; Пляжі і річки, Водойми і савани; Пустелі і мегаполіси.

У свою книгу Комаров планує додати власні есе про свої дорожні враження і поради бувалого мандрівника. Зокрема, це будуть списки необхідних у поході речей, склад аптечки, рецепти туриста, екзотичні страви.

Комаров вважає, що книга підійде для читачів будь-якого віку і зможе стати доповненням до підручника з географії для школярів.

"За сім з гаком років існування шоу "Світ навиворіт" і моїх особистих експедицій у нас накопичилася маса матеріалу. Ось вже більше року ми з командою працюємо над моєю книгою подорожей. Це абсолютно новий формат. Ви не знайдете в ній блогових історій або google-фактів. Тут факти, які я сам роздобув, і мій особистий досвід. Того, що буде в книзі, ви не знайдете більше ніде. В цьому її цінність. І саме цим скарбом я хочу поділитися зі своїми читачами я вже в цьому році, обіцяю", - розповів про книгу автор.

До речі, Дмитро Комаров розповів, чи зніме "Світ навиворіт" в Україні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся