ru ua

Міс Україна Всесвіт 2015 стала киянка

Міс Україна Всесвіт 2015 стала киянка Фото: Конкурс "Міс Всесвіт 2015" цього року пройшов в режимі онлайн

Найкрасивішою дівчиною, яка представить Україну на міжнародному конкурсі "Міс Всесвіт 2015", стала Ганна Вергельская

Дівчина родом з Києва. Вивчає маркетинг, любить доглядати за тваринами, кататися на роликах, стрибати з парашутом, пірнати з аквалангом. У вільний час пише картини. Своєю улюбленою книгою вона називає Біблію, а фільмом - "Анжеліка".

Фото: Переможниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт 2015" Анна Вергельская

"В якості Міс я б з радістю брала участь у багатьох соціальних проектах, спрямованих на відновлення храмів, підтримку культурних надбань і привертала б оригінальними ідеями увагу молоді до проблем екології", - визначила свої завдання на майбутнє Ганна Вергельская.


У цьому році не було звичного святкового формату проведення національного конкурсу. Національний комітет конкурсу Міс Україна Всесвіт прийняв рішення, що переможницю, яка представить Україну на міжнародному конкурсі Міс Всесвіт, виберуть в режимі онлайн. Це пов'язано з тривалою нестабільною ситуацією в Україні, а також з поваги до пам'яті загиблим та постраждалим в ході революції та військових дій в країні.

Крім того, в режимі онлайн, була визначена і 1-а Віце Міс Україна Всесвіт 2015, титул якої дістався 26-річної Олесі Правник - рівненської моделі, випускниці Школи моделей ARTmodels.

Міс Україна Всесвіт 2015 стала киянка

На фото: зліва - Олеся Правник, праворуч - Ганна Вергельская

До речі, на конкурсі "Міс Україна-2015" перемогла 18-річна блакитноока темноволоса киянка Христина Столока.