ru ua

"Мені боляче за Україну": відома співачка прокоментувала заборону "Сватів"

"Мені боляче за Україну": відома співачка прокоментувала заборону "Сватів" Фото: Наталія Сумська (УНІАН)

Артистка вважає Зеленського прекрасним актором і менеджером

Українська актриса і телеведуча Наталія Сумська прокоментувала заборону СБУ комедійного серіалу "Свати" в Україні. За її словами, російський актор Федір Добронравов, якому СБУ на три роки заборонила в'їзд в Україну, не мав морального права радіти окупації Криму. Про це зірка повідомила в інтерв'ю "Апострофу".

"Мені шкода, мені боляче за Україну, за те, що той артист просторікує десь в інтернеті, куди його вислали, що він мав на увазі і чий шматок землі йому кращий. Він розбирається в цьому всьому краще за всіх президентів, всіх народів. І, звичайно, я б його особисто бачити не хотіла більше, коли він так", – заявила актриса.

Сумська сказала, що українські актори собі таких "вольностей" не дозволяють.

"Українці толерантно, як завжди, поводяться. Це при тому, що ми страждаємо від агресії. Це унікальна ситуація, коли ми маємо захищатися і виправдовуватися. Тому тут потрібен якийсь більш комфортний вихід для всіх, щоб не ображати співвітчизників і щоб це було згідно закону. Так треба і робити", – висловилася Сумська.

Акторка підтримала коміка Володимира Зеленського, сказавши, що він прекрасний менеджер і продюсер.

"Він прекрасний актор, менеджер, продюсер. І він захищає свій продукт. Це можна зрозуміти. Але українцям боляче за державу", – підсумувала Наталія.

Як раніше писав Styler, українська актриса розповіла, що втратила Україна від розриву відносин з Росією.