ua en ru

"Мені це дійсно цікаво": Сергій Притула висловився про бажання піти в політику

"Мені це дійсно цікаво": Сергій Притула висловився про бажання піти в політику Сергій Притула (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Наразі ведучий і без того задоволений своєю роботою

Популярний український телеведучий Сергій Притула не виключає можливості піти в політику, оскільки йому це дійсно цікаво. Про це шоу-мен розповів у інтерв'ю спеціально для STYLER.

"Мені, можливо, і хотілося б піти в політику. Але я ще не так багато заробив у своєму житті, щоб утриматися від спокуси стати одним з них. Хоча я не виключаю такої можливості, тому що мені це дійсно цікаво. Але на сьогоднішній день я більш корисний на тих ділянках, де я працюю. Я дуже щасливий своєю роботою, мені подобається моя "новоканальська" сім'я, моє дітище "Вар'яти шоу", з якими ми зараз 8 років святкуємо. Мені подобається допомагати хлопцям на фронті", - прокоментував Сергій Притула.

За словами артиста, його доволі часто турбують з проханнями підтримати того чи іншого чиновника чи можливого політичного діяча, проте Притула такі пропозиції відхиляє.

"Іноді просять, мовляв, підтримати чиюсь кандидатуру на позицію голови територіальної громади. Але я відмовляю. Тому що підтримаєш одного, а потім через пару днів отримаєш ще 75 подібних листів з усієї країни… А маневрувати буває важко. Тому що з деякими політиками у мене давні стосунки. Не дружні, але гарні. І от людина щось зробить не те, і ти розумієш, що він то зробив не тому що злий, а тому що він – частинка великого механізму… Я тому поки що і не хочу займатися ніякою політикою. Ніколи в принципі не робив те, від чого мені некомфортно", - розповів телеведучий.

Сергій Притула

Сергій Притула (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

До речі, зараз Сергій Притула активно гастролює по містам України разом зі своїм гумористичним проектом "Вар'яти шоу".

Нещодавно Притула описав свої робочі будні під час гастрольних турів та розповів, з чим йому доводилось стикатися, організовуючи виступи в маленьких містах України.

"Часом буває так, що в твою гримерку, де ти перевдягаєшся перед виступом, просто заходять якісь люди, яким треба сфоткатись вже і зараз. Ти в трусах, а їм треба вже. І ти питаєш в організатора, мовляв, якого біса сторонні люди в нашій гримерці забули? А організатор спокійно відповідає: "та то ж свої", - поділився подробицями шоу-мен.

Чим вражає Сергій Притула (відео: STYLER.rbc.ua)