ua en ru

"Мені здавалося, що я вмираю": зірка серіалу "Зачаровані" розповіла про післяпологову депресію

"Мені здавалося, що я вмираю": зірка серіалу "Зачаровані" розповіла про післяпологову депресію Фото: ABC

Актриса зізналася, що страждала від тривоги

45-річна зірка серіалу "Зачаровані" Алісса Мілано і мати шестирічного сина і трирічної дочки розповіла, що після пологів страждала тривожним розладом, який був викликаний післяпологовою депресією. Артистка зізналася, що боролася з цим психічним захворюванням протягом декількох років. Про це повідомляє Time.

Мілано поділилася подробицями своїх перших пологів у 2011 році. "Коли я була вагітна Майло, все було чудово. У мене не було токсикозу і я ходила на йогу для вагітних за розкладом. Тоді я твердо вирішила, що пологи пройдуть максимально природно - без знеболюючих і кесарева, але я помилялася", - сказала вона і зазначила, що лікарі були змушені викликати появу малюка штучним шляхом.

"Я відчувала біль зі своїм дорогоцінним сином на руках. А в ніч, коли ми повернулися додому з лікарні, відчула перший напад тривоги. Я вважала, що не впоралася з пологами і підвела власну дитину. Моє серце калатало, живіт болів, мені здавалося, що я вмираю ", - додала актриса.

"Мені здавалося, що я вмираю": зірка серіалу "Зачаровані" розповіла про післяпологову депресію

Фото: instagram.com/milano_alyssa

Артиста поділилася, що майже відразу після пологів вийшла на роботу і була змушена працювати на знімальному майданчику по 16 годин. "Тоді розлад досяг свого максимуму", - згадує Алісса. Своєю історією зірка хоче привернути увагу суспільства до проблеми післяпологової депресії.

Нагадаємо, що у мережі з'явився трейлер перезапуску серіалу "Зачаровані".