ua en ru

"Мені здається, ми готові!": Світлана Лобода розповіла, що попросила у Діда Мороза

"Мені здається, ми готові!": Світлана Лобода розповіла, що попросила у Діда Мороза Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficia)

Знаменита співачка готова до нового етапу життя

Відома співачка Світлана Лобода зізналася, що написала лист Дідові Морозу і розповіла, що попросила в подарунок. Про це повідомляє StarHit.

Незадовго до Нового року, співачка Світлана Лобода, написала лист Дідові Морозу, у якому подякувала за минулий активний рік, розповіла про свою доньку Єву і зізналася, чого хоче у наступному 2018 році.

"Любий Дід Мороз, здрастуй! Напевно, це був самий продуктивний рік в моєму житті – зйомки, вихід альбому, концерти. Нескінченний кругообіг. Визнання, нагороди, звичайно, важливі для артиста. Але самий радісний момент, коли після усіх церемоній статуетки потрапляють в руки донечки. І я бачу, як Єва щаслива: для неї заслуга мами перед мільйонами глядачів – це просто цікава штучка, з якою хочеться пограти", - написала співачка і зазначила, що все, що вона робить у житті, вона робить для дочки.

Артистка повідомила, що її дочка Єва, в 2017 році пішла в перший клас і цей новий етап в житті був дуже хвилюючим і дивним.

Крім того, Світлана Лобода похвалилася, що Єва –дуже допитлива дитина, вона обожнює дізнаватися щось нове, а сама співачка – вчиться у неї здатності радіти дрібницям, співпереживати.

"В принципі, все, що я роблю, заради неї, з часом усвідомлюю це все більше. У 2017-му Єва пішла в перший клас. Новий етап у житті, неймовірно хвилюючий момент. Сподіваюся, що їй буде все легко даватися. Вона обожнює дізнаватися нове. Я й сама багато чого у Єви вчуся – здатності радіти дрібницям, співпереживати", - написала співачка та зізналася, що справжнє відчуття новорічних і різдвяних свят у неї з'явилося саме після народження дочки.

Світлана написала, що хотіла б проводити якомога більше часу з Євою і зізналася у своєму найзаповітнішому бажанні – подарувати дочці братика.

"Справжнє відчуття новорічних свят та Різдва у мене з'явилося саме з народженням моєї дівчинки. Я дуже хотіла б у Новому році як можна більше часу проводити з нею, спробувати збалансувати завантажений графік і знайти можливість бути поруч з дитиною, щоб спостерігати за її досягненнями. І, звичайно, було б здорово, якщо б у Єви з'явився братик. Мені здається, ми готові!", - зізналася артистка.

До речі, "Квартал 95" висміяв скандальну Лободу у новорічній пародії.