ua en ru

"Міг би дати пару занять": Андрій Данилко оцінив акторські здібності українських політиків

"Міг би дати пару занять": Андрій Данилко оцінив акторські здібності українських політиків Колаж РБК-Україна

Артист стверджує, що політики в звичайному житті – нормальні люди

Народний артист України, композитор і співак Андрій Данилко (відомий на сцені в образі Вєрки Сердючки) оцінив акторська майстерність українських політиків. Про це Данилко заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає gordonua.com.

Андрій вважає, що українські політики є поганими артистами.

"Вони всі – дуже погані артисти. Всі. У мене є симпатія до деяких, але вони – погані артисти. Хоча... Мені подобається, як смішно, "влучно" і швидко знаходиться Олег Ляшко лідер Радикальної партії) Він як артист – так. У Юлії Володимирівни (лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко) з цим важче. Я б дав майстер-клас", – заявив він.

Також Данилко зазначив, що мера Києва Віталія Кличка "можна було б провести кілька занять".

"Щоб він розслабився і відчував себе простіше. Не "я даю інтерв'ю", а "ми з тобою розмовляємо". А тут – плакатні фрази", – вважає артист.

Артист стверджує, що політики в житті – нормальні люди.

"Просто вони знаходяться в такій ситуації, що ворогу не побажаєш. Це жахливо. Вони змінюються. Якщо давати поради, як публічно себе вести, щоб їм було простіше, то я б міг дати пару занять", – сказав Данилко.

Нагадаємо, що Андрій Данилко, відомий під сценічним псевдонімом Вєрка Сердючка, заявил, що шкодує про інцидент на Нацвідборі " Євробачення 2018. Він "послав", використовуючи ненормативну лексику, директора співачки TAYANNA.