ua en ru

"Я молюся українською": MONATIK розповів, на яких мовах говорить і пише пісні

"Я молюся українською": MONATIK розповів, на яких мовах говорить і пише пісні Фото: Дмитро Монатік (facebook.com/monatik)

Зараз виконавець активно вивчає англійську мову

Популярний український співак Дмитро Монатік (MONATIK) розповів, чому співає свої пісні російською мовою, незважаючи на те, що сам він з Луцька. Про це повідомляє "Обозреватель".

За словами виконавця, він молиться українською мовою, а пише пісні на тій мові, на якій приходить натхнення.

"Ви знаєте, з дитинства у моїй родині завжди говорили на двох мовах. І так завжди я легко спілкуюся українською, і російською мовою. З великою ретельністю зараз вивчаю англійську і щиро вважаю, що чим більше мов знає людина, тим краще. Я молюся українською, а пишу на те, на якому приходить натхнення", - зізнався співак.

Відзначимо, що Дмитро Монатік - уродженець Луцька вперше заявив про себе у 2008 році. Тоді він прийшов на кастинг "Фабрики зірок", але не потрапив на проект. Його помітила Наталя Могилевська і він переїхав у Київ, з цього моменту його кар'єра пішла вгору.

Читайте також популярний український співак MONATIK вперше показав своїх дітей. Фотографію своїх синів співак опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Як MONATIK закружляв Україну (Відео: STYLER.rbc.ua)