ua ru

Чоловік Ксенії Собчак розповів про маленького сина Платона

Чоловік Ксенії Собчак розповів про маленького сина Платона Фото: Максим Віторган

За словами Віторгана, він із задоволенням проводить час з малюком

Чоловік Ксенії Собчак актор Максим Віторган поділився з шанувальниками чувсттвами до своєму новонародженому сину. Про це повідомляє російське видання Psychologies.

"Я кожен раз дивлюся на сина, та не дуже розумію, навіщо мені взагалі виїжджати з дому. В силу, мабуть, якихось вікових змін це зовсім інші відчуття, не такі, як були з моїми старшими дітьми", - розповів Максим.

Я кожен раз дивлюся на сина, та не дуже розумію, навіщо мені взагалі виїжджати з дому. В силу, мабуть, якихось вікових змін це зовсім інші відчуття, не такі, як були з моїми старшими дітьми", - говорить Максим.

"Обмивання п'ят" – здається, так називається пиятика з приводу народження дитини – я влаштував тільки через два-три тижні після народження Платона. І то тільки під диким тиском друзів – вони мене соромили. А коли народився Даня, я пам'ятаю, що вже на наступний день в ресторані з друзями відзначав це радісна подія. Зараз же весь час переконуєш себе піти. Він ще такий якийсь вдалий чувак: спокійний, уважний, поміркований. З ним цікаво проводити час", - підсумував Віторган.

Нагадаємо, Ксенія Собчак продемонструвала новий спосіб схуднення.