ru ua

Чоловік Ольги Сумської заявив, що українських футболістів треба відправити в АТО

Чоловік Ольги Сумської заявив, що українських футболістів треба відправити в АТО Фото: Ольга Сумська та Віталій Борисюк (facebook.com/osumska)

Віталій Борисюк заявив, що футболісти збірної України "зажерлись"

Актор Віталій Борисюк, чоловік акторки Ольги Сумської, 11 червня стежив за грою між збірною України та збірною Фінляндії, де українська команда отримала перемогу з рахунком 2:1. Борисюк розкритикував гру нашої збірної та заявив, що наші футболісти "зажерлися".

На його думку, дуже дивно, що з такою "захмарною" зарплатнею, яку отримують наші футболісти, у них "відсутня мотивація".

"Дуже слабкі напад і захист. Але найбільше дивує відсутність мотивації за таких "захмарних" зарплатах, які отримують наші футболісти. Не покидає відчуття, що зажерлись! Треба б їх відправити до АТО в окопи, щоб вони там стрепенулися. Кожен день там молоді хлопці гинуть, а ці не по мінному полю - а по футбольному мляві бігають", - висловився актор, передає "КП в Україні".

Борисюк додав, що грає у футбольному клубі "Маестро", а тому може оцінити матч України з Фінляндією.

Актор відзначив, що насправді наша збірна виграла завдяки "авторитету Андрія Шевченка", який "зіграв вирішальну роль у другому таймі".

"Тільки можу собі уявити, які слова йому довелося знаходити, щоб мотивувати хлопців. З технічної точки зору команда добре і злагоджено грала (я і сам граю в ФК "Маестро"), налагоджені відносини між нападниками, але де кураж? Адже перемагають команди головою - все вирішує воля до перемоги! Впевненіше всього виглядав тандем Ярмоленко-Коноплянка, ось на них у всіх іграх треба робити ставку", - відзначив Борисюк.

До речі, Сумська показала свою першу школу.