ru ua

Чоловік Руслани заявив, що співачка витратила в п'ять разів більше на конкурс, ніж було закладено в бюджеті

Чоловік Руслани заявив, що співачка витратила в п'ять разів більше на конкурс, ніж було закладено в бюджеті Руслана Лижичко (Скріншот з відео/YouTube/SavikShusterStudio)

Чоловік виконавиці прокоментував інформацію про гонорари зірок

Продюсер і чоловік співачки Руслани Лижичко, Олександр Ксенофонтов повідомив, що гонорари, які заплатили Джамалі, Руслані і Onuka - це вартість шоу на аудиторію чисельністю 200 млн глядачів. Про це він розповів в інтерв'ю "КП в Украине".

За словами Ксенофонтова, гонорари Джамали, Руслани та Onuka - це не гонорари, а вартість постановки, режисури, сценографії, костюмів, світлопартитур, музичного матеріалу і вмісту екранів, гроші для музикантів, хореографів, балету, спецефектів, аранжувальників, авторів і т. д.

"Я не знаю, які суми дістануться Джамалі і Onuka після покриття всіх витрат на шоу. Що стосується Руслани, можу вам сказати, що наші витрати на шоу і відео, яке готує Руслана до виступу в інтервал-акті Євробачення, більш ніж у 5 разів перевищує ту суму, яка буде нам компенсована з державного бюджету Євробачення. Тобто про "гонорар" як такий в нашому випадку навіть не йдеться", - сказав Ксенофонтов.

До речі, названі гонорари Джамали і за виступи Руслани на Євробаченні 2017.