ua en ru

Чоловік Собчак опублікував відео з новонародженим сином

Чоловік Собчак опублікував відео з новонародженим сином Фото: Ксенія Собчак (Sev.Sovet)

Актор Максим Віторган розповів, як пройшли пологи у дружини

Чоловік російській телеведучій Ксенії Собчак актор Максим Віторган опублікував відео з новонародженим сином. Про це він розповів в Instagram.

“Двоє моїх старших дітей, так само народжувалися під наглядом Марка Аркадійовича Курцера і його команди. Так що, я знав, що все буде по вищому розряду", - написав щасливий батько.

Відео було записано в день виписки Собчак з дитиною з пологового будинку. В кадр потрапило все сімейство - мама з дитиною і новоспечений батько.

Я тут прочитав фейковий репортаж говноиздания Life про виписку Ксенії з пологового будинку ( репортаж вийшов за добу до того,як вона реально відбулася) і хочу сказати величезне спасибі всім працівникам Лапино: і сестрам, і лікарям, і охорону! Жодних сумнівів у професійній спроможності лікарів і акушерок у мене не було і бути не могло Двоє моїх старших дітей, так само народжувалися під наглядом Марка Аркадійовича Курцера і його команди. Так що, я знав , що все буде по вищому розряду. А ось те, що НІХТО із співробітників клініки, незважаючи на пресинг, якому вони піддавалися в ці дні, незважаючи на чергували навколо клініки машини з папараці, незважаючи на неодноразові спроби проникнення під виглядом людей/тварин/підручних предметів - не здали нас , не продалися і не злили ніякої інформації або тим більше фото-стало для мене великим відкриттям людським Для нас було дуже важливо захистити цей момент нашого життя від нав'язливого цікавості і побудованого на ньому бізнесу. Ми зворушені вашою участю, відповідальністю і професіоналізмом. Спасибі вам від усієї душі! Ви справжні люди!

Відео опубліковано Максим Віторган (@mvitorgan)

Раніше Собчак показала перше фото після пологів.