ru ua

Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)

Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото) Колаж РБК-Україна

Журнал XXL Україна вирішив порадувати читачів

Український глянцевий журнал XXL зробив своїм читачам подарунок – відвертий календар на 2018 рік. Знімки з додатку опубліковані на сайті чоловічого видання.

"Настінний календар, над створенням якого працювали професійна команда і відомий фотограф Віталій Руденко, виконаний в кращих традиціях XXL. Головною темою календаря 2018 року є жіноче тіло", - зазначили в чоловічому виданні.

Зйомки для яскравого додатку в новий номер журналу пройшли у вересні в одному з кращих готелів Туреччини та на березі Фаселіса ‒ одного з найдавніших місць, в якому збереглися руїни старого міста. Фотографії для календаря зробили за п'ять днів.

Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)

Фото: Регіна Тодоренко на обкладинці (xxl.ua)

Обкладинку календаря прикрасила українська ведуча і співачка Регіна Тодоренко. Зірку також можна побачити на лютневій сторінці.

Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)Чоловічий глянець представив відвертий календар з українськими зірками (фото)

Фото: Календар (xxl.ua)

Всередині календаря також засвітилися: Вікторія з гурту "НеАнгели", Альона Омаргалієва (з дуету Тамерлан і Олена), DJ Nana, Катерина Кримська, Світлана Тимошевська, Наталія Вальдовська, Даша Селфі (ведуча на телеканалі ICTV), Ганна Родіонова, Дарія Кравець, Єлизавета Ястремська та Ольга Амброськіна.

До речі, Еліна Світоліна роздяглася для чоловічого глянцю.