ru ua

"Ми не їдемо за перемогою": Самойлова розкрила справжню причину висунення на Євробачення

"Ми не їдемо за перемогою": Самойлова розкрила справжню причину висунення на Євробачення Фото: Юлія Самойлова (eurovision.tv)

Виступ співачки організували "не просто так"

Відома російська співачка Юлія Самойлова зізналася, які "напутствування" їй давали перед виступом на Євробаченні-2018. Про це представниця РФ розповіла в інтерв'ю проекту "The Люди", опублікованому в YouTube.

"Виходячи з моїх спостережень, із якихось фраз, почутих в нашій команді, — було сказано не раз, що ми не їдемо за перемогою. Було прикро все це слухати, коли я розуміла, що ми їдемо, по суті, просто відзначитися. Для галочки", - сказала вона.

Більш того, Самойлова розповіла, що думає про її висунення на минулорічне Євробачення, коли пісенний конкурс проводився в Україні.

"Їм потрібен був персонаж з певними якостями... або недоліками, не знаю, як сказати", - підкреслила вона.

Звернемо увагу, що нинішньому пісенному конкурсі Самойлова сподівалася "витягнути номер", однак обставини не дозволили їй цього зробити.

Відео: Юлія Самойлова (youtube.com/The Люди)

До речі, російська співачка Юлія Самойлова назвала винних у своєму провалі на Євробаченні 2018, яке проходило в Португалії. Про це представниця РФ розповіла в інтерв'ю проекту "The Люди", опублікованому в YouTube.

Так, виконавиця вважає, що зазнала фіаско на музичній першості через організаторів та "Перший канал", який її туди відправив. Співачка зазначила, що їй довелося самій готувати вбрання для виступу, платити за нього свої гроші. А сам номер, за словами артистки, їй готували "халтурники".

Як повідомлялося раніше, Самойлова збрехала про свою наставницю в інтерв'ю.

Виконавиця, яка не потрапила у фінал Євробачення 2018, заявила, що її участь у конкурсі примадонна підтримала особисто. Крім того, Самойлова назвала Аллу Пугачову своєю хрещеною матір'ю.

Що ви не знали про Нетте Барзілай (video.rbc.ua)