ua en ru

"Ми не працюємо на одних майданчиках": відомі українські музиканти розповіли про колег, гастролюючих в РФ

"Ми не працюємо на одних майданчиках": відомі українські музиканти розповіли про колег, гастролюючих в РФ Фото: Група Mad Heads (facebook.com/madheadsxl)

"Наш медійний простір і мова – це стратегічний ресурс нашої держави"

Продюсер відомої української групи Mad Heads Оксана Михайленко розповіла, що колектив не працює для російської аудиторії, так як їм це неприємно. Музиканти не виступають з українськими колегами, гастролюючими в РФ, на одних майданчиках. Про це Михайленко повідомила в інтерв'ю виданню "Апостроф. Лайм".

"Ми не працюємо навіть на одних майданчиках з тими артистами, які працюють в Росії. Це та аудиторія різна. І дуже багато? що нас роз'єднує. Я не хочу робити якісь гучні заяви, але просто неприємно працювати на ту аудиторію, розуміючи, що відбувається", - зізналася Оксана.

"Ми не працюємо на одних майданчиках": відомі українські музиканти розповіли про колег, гастролюючих в РФФото: Рок-група "Mad Heads" (facebook.com/madheadsxl)

Михайленко зазначила, що країна втратила території, через те, що цього не усвідомила.

"Наш медійний простір і мова – це стратегічний ресурс нашої держави, і її треба оберігати. Ми втратили дуже багато території тільки тому, що ми це не всі усвідомили", - резюмувала Михайленко.

Відео: Інтерв'ю Mad Heads (YouTube/Апостроф)

Нагадаємо, що Mad Heads - це українська музична група, яка виконує пісні в стилі рокабіллі. Група була утворена в Києві, в грудні 1991 року. У 2004 році Mad Heads була перетворена в групи Mad Heads XL, виконує пісні в стилі ска-панк.

Читайте також відомі музиканти відреагували на гастролі російських зірок в Україні.