ua en ru

"Ми вирішили зробити все від нас залежне": українська група потребує підтримки

"Ми вирішили зробити все від нас залежне": українська група потребує підтримки The Countdown (фото: прес-служба)

У кожного є шанс допомогти молодим музикантам

Молода інді-рок-група з Києва The Countdown збирає 8000 грн на зйомку відеокліпу на пісню "Недоліки".

Зібрані кошти будуть витрачені на оренду необхідного для зйомок обладнання та реквізиту. У хлопців вже є готовий сюжет кліпу, крім того, вони знайшли "амбітного режисера", який зніме кліп безкоштовно.

Благодійники можуть перерахувати будь-яку суму грошей. У разі, якщо сума не буде зібрана, внески будуть повернені їхнім власникам.

За свої пожертви українці зможуть отримати подарунки (листівки-подяки, вільний вхід на концерт групи, фірмову чашку The Countdown тощо).

Хлопці ставлять перед собою амбітну мету - зняти якісний кліп, який зможе конкурувати з іноземним, щоб "усунути хворобливий пробіл - відсутність якісного українського продукту в телеефірі".

Відео з YouTube/The Countdown

"Українізація інформаційного простору, що поволі відбувається в нашій країні, з усією очевидністю демонструє нам брак якісного україномовного продукту в телеефірі. Контент українських музичних телеканалів наповнений по вінця якісними відеокліпами англомовних гуртів та співаків, що гостро контрастує з досить посередніми, з естетичної точки зору, кліпами українських виконавців. Ми вирішили зробити все від нас залежне аби нарешті зламати цей невтішний тренд і створити відео на україномовну пісню, яке буде не соромно показувати найвибагливішій аудиторії, як в Україні, так і за її межами", - кажуть учасники гурту.

"Ми вирішили зробити все від нас залежне": українська група потребує підтримки

Скріншот сайту (biggggidea.com)

Збір коштів проходить на українській краудфандингової платформі "Спільнокошт" з 13 грудня по 2 січня. Пожертвувати можна тут.

До речі, відомий рок-музикант зізнався в любові до Києва.