ua en ru

"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки

"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Зірка розповіла про розлуку з дитиною

Відома українська співачка, екс-учасниця гурту "ВІА Гра" Анна Сєдокова повідомила про розлуку з однією зі своїх дочок. На своїй сторінці у соцмережі Instagram вона поділилася знімком зі старшою дочкою Аліною і сином Гектором, але без їхньої сестри Моніки.

"Нам дуже не вистачає нашої Монічки, але ми віримо, що все це тимчасово і все обов'язково буде добре! Кохання завжди перемагає! Коли-небудь я обов'язково вам все розповім, а поки, ми дуже сумуємо і посилаємо промінчики щастя і добра тим, кому вони зараз потрібні та важливі", - відзначила 35-річна співачка.

"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки

Скріншот поста (instagram.com/annasedokova)

Шанувальники вирішили, що Моніка живе з другим колишнім чоловіком виконавиці:

"А що з нею? Де вона?".

"Все добре, вона з татом живе".

"Жодна бабуся і няня не замінять маму. Сподіваюся, що Моніку повернуть мамі".

"Як би це не звучало, але батько теж батько, і видно що він любить дочку, і звичайно хоче з нею час проводити, так, вдалині від матері важко, але вони розлучилися. Вони самі дитину поставили в таке становище, тому треба змиритися".

"Знову щось бабуся влаштувала?".

"Тато забрав".

"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки"Ми дуже сумуємо": Анна Сєдокова залишилася без дочки

Скріншот коментарів (instagram.com/annasedokova)

Нагадаємо, у Анни Сєдокової троє дітей: старша дочка Аліна, яка народилася 8 грудня 2004 року, від першого шлюбу (з білоруським футболістом Валентином Белькевичем), дочка Моніка, народилася 24 липня 2011 року – від другого шлюбу (з бізнесменом Максимом Чернявським) і син Гектор, народжений 8 квітня 2017 року від бізнесмена Артема Комарова, з яким зірка розлучилася після пологів.

Раніше Анна Сєдокова показала зворушливі фото своїх дітей.