ua en ru

"Ми - країна недолюблених людей": українські артистки розповіли, чи святкують вони 8 березня

"Ми - країна недолюблених людей": українські артистки розповіли, чи святкують вони 8 березня Ірина Федишин (скріншот з відео)

Не всі жінки люблять це свято

8 березня зірки української естради розповіли, чи святкують вони Міжнародний жіночий день.

Так, у коментарі ТСН співачка Катя Бужинська сказала, що вона принципово "за" 8 березня.

"Кожна жінка хоче, щоб їй сказали комплімент, щоб про неї згадали. Ну не всім щастить, щоб був добрий чоловік і кожен день він дарував квіти без приводу", - зазначила вона.

Клара Цеткін, Роза Люксембург, протести повій в цей день у США - зірка української естради Ірина Федишин про це все знає і все одно святкує.

"Не треба заглиблюватися і шукати підтексту. Кожна жінка це сприймає як ще один гарний день, і те, що їй подарують квіти. Жінки люблять квіти. Люблять увагу. Жінка любить, коли чоловіки роблять компліменти. Люблять вухами", - вважає Федишин.

А ось Анжеліка Рудницька привітання і знаки особливої уваги саме 8 березня не сприймає.

За її словами, все це чужі свята і чужа українцям ідеологія, її потрібно "відкинути як павутину". Але Анжеліка розуміє, чому жінкам подобається цей день

"Ми - країна недолюблених людей. Ось нам глобально не вистачає любові. І ось війна - це теж нестача любові. І от жінки намагаються це компенсувати ось таким симулякром раз в рік цю любов", - зазначила Рудницька.

Відео з YouTube/ТСН

Думка з приводу того, чи повинно 8 березня бути вихідним днем, висловили і прості кияни в новому випуску Хайп-таксі.

Хайп-таксі #6: 8 березня бути вихідним днем?

До речі, футболісти зворушливо привітали українок з 8 березня.