"Ми тепер разом": Олег Винник зробив несподівану заяву про Суперблондинку Полякову

"Ми тепер разом": Олег Винник зробив несподівану заяву про Суперблондинку Полякову
Обкладинка журналу Viva!

Лауреати премії "Viva! Найкрасивіші 2018" прикрасили обкладинку відомого глянцю

У Києві 2 лютого відбулась 10-я ювілейна премія "Viva! Найкрасивіші 2018", а пристрасті з приводу тріумфаторів вечора не вщухають досі. Обговорюють все: від нарядів на червоній доріжці до гучних висловлювань артистів на сцені і прес-конференції святкового вечора.

За 14 років свого існування журнал Viva! зробив з Олею Поляковою не одне інтерв'ю. Їх було багато – і масштабних, і локальних і подієвих... Суперблондинка розповідала дивовижні історії про розведення кіз, виробництві сиру, народження та виховання дітей, взаємини з чоловіком, сімейних радощах, підводних каменях шлюбу і професії, грандіозні творчі плани. І все це Оля робила з такою віртуозною легкістю і гумором, самоіронією і стьобом, що не підпасти під її чарівність і харизму було просто неможливо.

Завдяки живому розуму і гострій мові Полякова чотири рази ставала ведучою церемонії "Viva! Найкрасивіші". Та кожен раз її манера спілкуватися із залом і жарти захоплювали глядачів. Сьогодні Оля – тріумфатор. Нею захоплюються, їй аплодують.

"Ми тепер разом": Олег Винник зробив несподівану заяву про Суперблондинку Полякову

Фото: лауреати премії (прес-служба)

Журнал Viva! публікує найгучніші цитати і правила життя Олі Полякової, написані у різні роки, і вперше виконує заповітне бажання багатомільйонного фан-клубу Полякової-Винника, розмістивши винуватців торжества на одній обкладинці.

Ось що думає з цього приводу володарка титулу "найкрасивіша 2018" Оля Полякова: "Перемогли не тільки найкрасивіші, але й артисти, які підходять один одному по зросту, комплекції, цільової аудиторії, віком, кольором волосся і популярності".

У відповідь Суперблондинці Винник констатував: "Оля неодноразово зізнавалася, що небайдужа до мене. Мабуть, так повинно було статися, і ми тепер разом, на обкладинці "VIVA".

"А якщо серйозно, - додав він, - я відчуваю добре ставлення Олі до мене, як професіонала до професіонала. Це повага артиста, який сам знає, що таке важка праця і якими зусиллями дістається популярність", - додав співак.

Відео: червона доріжка премії (video.rbc.ua)

Зазначимо, що феномен української сцени Олег Винник вже двічі в цьому році ставав героєм обкладинки журналу "Viva!", незважаючи на те, що 2018-й тільки почався. На цей раз – у статусі найкрасивішого чоловіка країни.

З цієї нагоди популярний глянець запропонував читачам поглянути на шлях артиста, що збирає стадіони, який "повністю зробив себе сам". Прийшов до слави і до свого глядача через живі виступи, а на телебачення потрапив вже готовою, по-справжньому народною, зіркою.

Винник відразу дав зрозуміти своєму глядачеві, що він не з тих артистів, які підтримують інтерес до себе історіями про особисте життя і скандальними витівками. Музикант розкривається на своїх концертах. І вже 7 і 8 березня запрошує своїх слухачів у Бровари "поговорити по душах".

До речі, Дмитро Комаров розкрив секрет, як стати найкрасивішим чоловіком в Україні.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся