ua ru

"На публіці нам одягали маски": син Майкла Джексона розповів про своє дитинство

"На публіці нам одягали маски": син Майкла Джексона розповів про своє дитинство Фото: Прінс Джексон (billboard.com)

19-річний Прінс Джексон згадав, як популярність батька впливала на його з сестрою життя

Старший син поп-короля Прінс Джексон розповів, що в дитинстві йому доводилося носити маску. Спогадами про дитинство він поділився в інтерв'ю виданню The Los Angeles Times.

"Мій батько завжди говорив зі мною, як з дорослою людиною. На публіці нам одягали маски, і батько пояснив мені, що це для того, щоб ми могли жити власним життям", - розповів Прінс.

Син співака вважав себе звичайним дитиною рівно до того моменту, поки не зустрівся з фанатами майкла Джексона.

"Я не думав про те, що інші діти живуть не так як я. Але одного разу я зрозумів, хто мій батько і зрозумів, що таке життя не у всіх. Я пам'ятаю, в Діснейленді я підійшов до вікна і побачив натовп фанатів, які махали мені і фотографували мене. Тоді я думав, що це нормально, і теж махав їм. І так було до тих пір, поки я не побачив відео з його виступу, де люди втрачали свідомість. І тоді я зрозумів, як багато його творчість значить для людей", - зізнався Прінс.

Коментуючи скандал навколо його батька, пов'язаний з розбещенням неповнолітніх, син Джексона розповів, як його родина з цим бореться.

"Для нас це було шоком. Але ми зрозуміли, що боротися з цим можна лише частково ігноруючи. Після його смерті я намагаюся вносити частина батька у всі свої сфери: починаючи від логотипу і назви моєї компанії, до використання його афоризмів. Зі смертю батька я, мої брат і сестра справлялися по-різному. Але чим старше, тим краще я стаю", - зазначив Прінс.

До речі, Джанет Джексон хоче назвати сина на честь брата.