Вже не Яна: Соломко випустила чуттєвий кліп під "царським" прізвищем

Понеділок 22 січня 2018 22:54
Вже не Яна: Соломко випустила чуттєвий кліп під "царським" прізвищем
Фото: Яна Соломко (instagram.com/yana.solo)

Артистка вирішила взяти собі псевдонім

Яна Соломко випустила кліп на пісню "Мата Харі". Однак, співачка вирішила використовувати не своє ім'я, а псевдонім. Тепер вона кличе себе Solomon - саме так звучить її родове прізвище.

"Мені завжди подобалася східна музика, в ній є магія. Думаю це через те що вона дуже схожа на українські народні пісні або, може, у мене є коріння по батьківській лінії. Проте, я довгий час нічого не знала про свого батька і довгий час навіть морально боролася з цією силою тяжіння до Сходу", - зізнається Яна.

За словами артистки, Соломон - справжнє прізвище її дідуся Авраама. За часів Голокосту, коли в Польщі загинуло 90% євреїв, він був змушений змінити свою долю і змінити прізвище на Соломко. Яна переконана, що її дідусь зробив це для свого роду, тим самим давши і їй шанс народитися - інакше в той час було не вижити.

Відео: Кліп на пісню "Мата Харі" (youtube.com/Яна Соломко)

Кліп на пісню "Мата Харі" Яна зі своїми друзями Олегом Богданом і Олегом Шевчишин знімала на березі океану в Маямі. Зйомки тривали всього одну ніч і співачка сама виступила режисером кліпу.

До речі, дружина соліста групи "Гриби" представила кліп, знятий на львівському цвинтарі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся