ua en ru

Надя Дорофєєва розповіла, чого вона боїться найбільше в "Лізі сміху"

Надя Дорофєєва розповіла, чого вона боїться найбільше в "Лізі сміху" Фото: Надія Дорофєєва (facebook.com/nadya.dorofeeva)

"Я не гуморист"

Відома співачка Надія Дорофєєва зізналася, чого вона боїться найбільше в якості тренера "Ліги Сміху". Про це Дорофєєва розповіла в інтерв'ю Катерині Осадчій для Світського життя".

Українська співачка, танцівниця і дизайнер Надія Дорофєєва повідомила, що більше всього боїться, щоб її не попросили жартувати.

"Це найстрашніша річ для мене. Я раніше не знала, що я гуморист. Коли мене запросили, я запитала, а чому саме я? Мені відповіли: Юрій Горбунов – він не професійний гуморист, але як круто він себе проявив! Саме тому, як мені здається, запросили й мене. Мене і Влада Яму. Ми сидимо поруч і сміємося, щоб нам не дали слова і не просили жартувати", - розповіла Дорофєєва.

Нещодавно Надія Дорофєєва відвідала тиждень моди в Нью-Йорку і стверджує, що на неї накидалися американські фотографи, так як вона була одягнена в одяг українських дизайнерів.

"Я ніколи не любила Філіпа Плейна, але шоу було захоплююче! Там були роботи, Ірина Шейк, НЛО, я такого в житті не бачила! І мені сподобалися речі, навіть з камінчиками. Я була одягнена в речі українських дизайнерів, і на мене кидалися фотографи з Нью-Йорка, хоча там мене ніхто не знає. Всім сподобалися речі, і я дуже пишалася нашими українськими дизайнерами", - розповіла Дорофєєва.

Відео: Надія Дорофєєва ("Світське життя")

До речі, стала відома ціна шикарного плаття Наді Дорофєєвої, в якому співачка сяяла на нагородженні YUNA 2018.

На церемонії нагородження премії Yuna 2018, яка відбулася в Києві 26 лютого, солістка групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва з'явилася в сміливому сексуальному образі. Співачка вибрала чорне напівпрозоре плаття з глибоким декольте і вишивкою від Daria Karlozi.