ua en ru

Під наглядом ООН: Анджеліна Джолі опинилася в центрі міжнародного скандалу

Під наглядом ООН: Анджеліна Джолі опинилася в центрі міжнародного скандалу Фото: Анджеліна Джолі (facebook.com)

В ООН надходить безліч скарг

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі опинилася в центрі міжнародного скандалу. Про це повідомляє Intermedia.

Як відомо актриса вже 20 років є послом доброї волі ООН. При цьому Верховний Комісар ООН у справах біженців отримав кілька десятків скарг на неналежну поведінку працівників пунктів з надання допомоги нужденним в Азії, Африці і на Близькому Сході. Ці пункти якраз і знаходяться у віданні Джолі.

Всі скарги подавалися протягом останнього року. У скарзі йдеться про неповнолітніх потерпілих. Вже скоро відбудеться екстрене засідання, на якому і буде проведений розбір того, що сталося.

До речі, актриса і режисер Анджеліна Джолі не прийшла ні на церемонію "Оскар-2018", ні на афтепаті, де зібралося величезна кількість знаменитостей. Близькі знайомі артистки стверджують, що вона просто могла образитися на представників Кіноакадемії.

ЗМІ припускають, що актриса ображена на своїх друзів з Кіноакадемії-за того, що її нова картина "Спочатку вони вбили мого батька" не увійшла у шорт-лист "Оскара".

Раніше в розлученні Анджеліни Джолі і Бреда Пітта зважився важливе питання.

Розмови про те, хто буде опікуватися над дітьми, почалися ще в 2016 році, коли стало відомо про розлучення зірок. Тоді Джолі не збиралася йти на компроміс і хотіла виховувати дітей самостійно. Пітт ж намагався домогтися права спільної опіки.