ua en ru

"Нам не потрапляє нічого": Зібров розповів, скільки отримують артисти в Україні

"Нам не потрапляє нічого": Зібров розповів, скільки отримують артисти в Україні Фото: Павло Зібров (facebook.com pavlozibrov57)

За словами співака, різниця з західними артистами у нас дуже велика

Співак та народний артист України Павло Зібров розповів, що артисти в нашій країні не заробляють великих грошей на написання пісень, основний дохід їм приносять виступи на корпоративах та приватних вечірках. Про це виконавець повідомив в інтерв'ю "Апостроф Лайм".

"Люди одружуються, святкують дні народження. Ось, наприклад, пісню "День народження", написану Юрієм Рибчинським і Павлом Зібровим десять років тому, я тоді віддав на радіо, і через місяць-два її співала вся Україна. Ця пісня в день від 1500 до 2000 разів звучить на радіо в замовленнях. Помножте на 30-40 гривень платного замовлення. Є і безкоштовні, нехай не 1500, але хоч 1000 буде платних. Це 30-40 тисяч гривень в день заробляє пісня. Але нам не потрапляє нічого. В Україні авторське право в принципі не працює. Сумно, тому що реально одна моя пісня кожен день працює вже 10 років. Я б кожен рік Maybach купував з такими заробітками", - поскаржився Зібров.

За словами співака, різниця з західними артистами у нас дуже велика.

"У нас не так, як на Заході, коли вони сидять у студії рік і роблять платівку. Потім зробили презентацію у великому Палаці спорту, і це все розходиться далі, за гроші. Ось з чого вони живуть. А у нас тільки з живих концертів, корпоративів, весіль, дня міста, дня хіміка, дня вугляра, дня прокуратури, поліції і т. Це зовсім не ті гроші і зовсім не той шоу-бізнес, порівняно з західним", - сказав співак.

Виконавець підкреслив, що Слава Вакарчук і Злата Огневич підтримували розвиток артистів, коли вони були у Верховній Раді.

"Так воно їм до дуп...и, вибачте. Міністерство цим зовсім не займається. Цим займалися і Тая Повалій та Руслана Лижичко, і Слава Вакарчук, і Злата Огневич, коли були у Верховній Раді. Доходять до певного етапу з питанням, щоб вже подати на розгляд, а далі не йде. У цій сфері ті ж гроші, як на тютюні, на горілці або нафти", - упевнений Зібров.

Нагадаємо, що Зібров розповів історію створення свого "київського" хіта.