ru ua

"Нас не запитали": російський музикант розповів про аннексированном Крим

"Нас не запитали": російський музикант розповів про аннексированном Крим Фото: Вася Обломов (facebook.com oblomov.vasya)

За словами артиста, громадян РФ просто поставили перед фактом

Відомий російський музикант Вася Обломов обурився тим фактом, що коли РФ анексувала Крим, то у громадян цієї країни навіть нічого не запитали. Про це він розповів в ефірі "Ехо Москви".

"Так чому ж вас так хвилює позиція по Криму, якщо найголовніше в цій позиції те, що вона, ваша позиція, нікому не потрібна, взагалі нікому не потрібна? Мене, насправді, в цій історії в усій ... обурює не те, що його навіть приєднали, відновили чи як вони там це називають, а те, що нікого взагалі не запитали і не поставили до відома, обдурили, а потім через рік сказали: "Ну, взагалі-то, ми зробили ось так" Зняли про це фільм, і все злорадно посміхалися. Мені не сподобалося, що нікого просто не запитали", - повідомив артист.

Також музикант озвучив свою позицію з приводу так званого референдуму на півострові.

"Ну, проведіть на півострові Юкатан референдум і скажіть там, чи хочете ви приєднатися до США. Я впевнений, що вони дружно проголосують, але тільки потрібно США приєднувати півострів Юкатан або вони можуть просто там продовжувати відпочивати спокійно... Це лише кажу до того, що мало того, що вони там проводили референдум в Криму. Чому ніхто не провів референдум в Русі?" - сказав Обломов.

"Нас не запитали": російський музикант розповів про аннексированном КримФото: Вася Обломов (facebook.com/ oblomov.vasya)

Питання на голосування перед росіянами ніхто не ставив.

"Сказали б, ну, можуть бути наслідки, звичайно, можемо посваритися з усім світом, нас можуть обкласти санкціями і так далі, ну, загалом-то, ставимо питання на голосування. І добрі росіяни після цього проголосували і висловилися б чесно по Криму", - підсумував він.

Як раніше повідомлялося, популярний російський письменник заявив про бажання залишитися в Україні.