ru ua

"Наша країна – це оркестр": відомий музикант розповів про проблеми українців

"Наша країна – це оркестр": відомий музикант розповів про проблеми українців Фото: Іван Леньо (facebook.com-ivan.lenyo)

Він упевнений, що "проблема не в диригенті, а в нашому народі"

Фронтмен фолк-рок-гурту KOZAK SYSTEM Івана Леньо розповів про проблеми в українському суспільстві. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Укрінформ".

Іван наголосив, що українці повинні зрозуміти, що вони – це і є Україна. Він вважає, що тільки тоді можна говорити про розвиток країни.

"Запитайте у пересічного українця, що таке Україна. Я впевнений, що на це питання відповідь буде або сумбурна, або її взагалі не буде. Україна – це я. І я давно зрозумів, що від мене особисто дуже багато залежить. Принаймні, я можу змінити простір навколо себе, навіть якщо взяти своє близьке оточення, то так чи інакше, у мене є можливість впливати на рівень свідомості мінімум 50-ти таких от маленьких "україн", - вважає Леньо.

"Наша країна – це оркестр": відомий музикант розповів про проблеми українців

Фото: Іван Леньо (kozaksystem.com)

Музикант порівняв Україну з оркестром, а президента – з диригентом, який намагається разом з цими людьми зіграти дуже складне і цікаве симфонічний твір.

"У нього (диригента) на партитурі є це твір, і, теоретично, цей твір має бути у кожного з музикантів, але, по природі речей, половина з музикантів ледарює, половині не подобається диригент, у частині неправильна партитура, частина – в принципі, не дуже розбирається в музиці і тому грає з помилками, частина – взагалі не чує диригента. А йому треба зробити так, щоб весь цей симфонічний оркестр зазвучав, і зазвучав так, щоб від цього всі отримали величезне задоволення", - зазначив виконавець.

"Наша країна – це оркестр": відомий музикант розповів про проблеми українцівФото: Іван Леньо (facebook.com-ivan.lenyo)

За його словами, ця аналогія вона дуже правильна, адже на сьогодні ми, українці "не звучимо". Співак впевнений, що проблема не в диригента, а в нашому народі, який до сьогоднішнього часу "не єдиний у фундаментальних розуміннях і знаннях, що таке держава, на яких принципах воно повинно формуватися, і як вона повинна розвиватися надалі, і хто ти як частину своєї держави".

Нагадаємо, що Іван Леньо, який є одним з лідерів гурту KOZAK SYSTEM, розповів, чому у колективу усвідомлено всі пісні українською мовою, а також, що для нього означає слово патріот.

Хайп-таксі # 12: українці висловилися, з чого потрібно міняти країну (відео: РБК-Україна)