ua en ru

"Настав цей день": Настя Каменських вперше розсекретила "чоловіка"

"Настав цей день": Настя Каменських вперше розсекретила "чоловіка" Фото: Настя Каменських (instagram.com/kamenskux)

Зазвичай співачка воліє зберігати своє особисте життя в таємниці

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно повідомила про початок сольної кар'єри під псевдонімом NK, вперше показала шанувальникам свого "чоловіка". Артистка зробила це в жартівливій формі у відеоролику про зйомки її сольного кліпу "Це моя ніч", який був опублікований на каналі NKofficial в YouTube.

В ролі чоловіка Каменських виступив її партнер по кліпу.

"Дорогі друзі, сьогодні великий день і не просто тому, що це мій сольний кліп, а тому що ви завжди цікавилися моїм особистим життям, а я його ніколи не показувала. Але настав цей день: я хочу вас познайомити з моїм чоловіком. Його звуть Олег", - весело каже Настя на відео, після чого камера показує самого чоловіка.

Відео: Влог Насті Каменських (YouTube/NKofficial)

На цьому співачка не зупинилася і продовжила розкривати "секрети" свого особистого життя.

"Тепер ви зможете все розжувати, обговорити, перемити кісточки. А, і двоє дітей у нас! Двоє. Ну взагалі десять, вони всі в підвалі, як ви завжди в інтернеті писали. Я їх тримаю в підвалі, я народжувала кожен рік, кожен. Можу вам показати - ось вони, тільки двоє сьогодні", - при цьому Каменських показала на подвійну коляску з ляльками замість немовлят.

Варто відзначити, що слова для першої сольної пісні NK написав Олексій Потапенко, а кліп зняв Алан Бадоєв. За три дні ролик набрав на YouTube більше мільйона переглядів.

У кліпі Каменських постала в образі яскравою домогосподарки з двома дітьми, яка одночасно стежить за малюками і готує. Потім зірку затягує в духовку і вона потрапляє в зовсім інший світ.

Про своєму кліпі в соцмережах Каменських написала так: "У тебе красива душа Потап! Тільки людина, з таким багатим і прекрасним внутрішнім світом, може створювати такі пісні! Спасибі тобі, мій друже, за #этомояночь. Це багато означає для мене", - написала співачка.

До речі, Настю Каменських звинуватили в плагіаті. Її пісню "Це моя ніч" порівняли з хітом популярних груп The Chainsmokers і Coldplay "Something Just Like This".