ua en ru

Настя Каменських представила довгоочікуваний сольний кліп (відео)

Настя Каменських представила довгоочікуваний сольний кліп (відео) Кадр з відео (YouTube/NKofficial)

З'явилася перша композиція співачки під псевдонімом NK

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно повідомила про початок сольної кар'єри під псевдонімом NK, представила свою дебютну пісню і кліп "#этомояночь". Відповідне відео опубліковане на каналі NKofficial в YouTube.

Режиссерем ролика виступив Алан Бадоєв. Автор композиції – Олексій Потапенко (Потап).

"У тебе красива душа Потап! Тільки людина, з таким багатим і прекрасним внутрішнім світом, може створювати такі пісні! Спасибі тобі, мій друже, за #этомояночь. Це багато означає для мене", - написала Каменських на своїй сторінці в соцмережі Instagram, опублікувавши короткий уривок відео.

Відео: NK - #этомояночь, прем'єра 2017 (YouTube/NKofficial)

У кліпі Каменських постала в образі яскравої домогосподарки з двома дітьми, яка одночасно стежить за малюками і готує. Потім зірку затягує в духовку і вона потрапляє у зовсім інший світ.

Нагадаємо, Настя Каменських і Потап повідомили про те, що ставлять дует на "паузу". Причиною такого рішення є новий етап кар'єри Насті Каменських.

Прес-служба виконавиці повідомила, що Каменських буде виступати під псевдонімом NK. Співачка постане перед шанувальниками в абсолютно новому творчому амплуа, яке повністю відображає її принципи. Відправною точкою власного сольного проекту Каменських стане сингл "Это моя ночь", записаний у стилі Future Pop.

"Я дійсно люблю ніч, і невипадково моя перша сольна пісня отримала саме таку назву. "#этомояночь" – довгоочікуваний час доби, у якому відкривається вся суть жіночого єства. Ніч – час таємниць і початку чогось нового. Ось і я починаю свою нову главу в творчості", – зізналася Каменських.

На відео NK постала в образі кубинської красуні, норовиста вдача якої не дозволяє їй приховувати свої емоції.

"Мені завжди приписували якісь закордонні коріння, враховуючи мою зовнішність. Я й сама відчуваю себе дівчиною-космополітом. Адже я народилася в Україні, росла в Італії, тривалий час жила і виступала в Штатах, відвідала практично весь світ з гастролями. І в кожній країні, в кожному менталітеті я знаходила щось цікаве і вбирала це в себе. Тепер, маючи такий колосальний творчий і життєвий досвід, я запускаю NK – музику, яка не має кордонів", – зазначила співачка.