ua ru

Наталя Могилевська здивувала шанувальників новим іміджем

Наталя Могилевська здивувала шанувальників новим іміджем Фото: Наталія Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Співачка змінила свою зачіску і колір волосся

Українська співачка Наталія Могилевська порадувала і здивувала шанувальників своїм новим іміджем. Як повідомляє ТСН, перший знімальний день сліпих прослуховувань Голосу. Дети4 гостей концерту чекало багато цікавого.

зокрема - новий, стильний образ Наталі Могилевської. Вона не тільки помітно схудла, але і здивувала шанувальників новою короткою зачіскою - каре. Також тренер нового сезону Голосу. Діти для стартових зйомок проекту обрала білосніжне плаття-кейп довжини міді. Наряд Наталії запам'ятався глибоким декольте і великою вишивкою з бісеру.


altalt

Фото: Наталія Могилевська (1plus1.ua)

"Я багато працюю над собою і якостями свого характеру. Сьогодні Наталя Могилевська зовсім не та, що була ще два роки тому: я стала мудрішою і більш м'якою. Звичайно ж, ці внутрішні зміни вплинули і на мій зовнішній вигляд. Мені хочеться творити, експериментувати, шукати нове не тільки в музиці, але і в стилі. Наприклад, зараз я прихильниця довгих локонів, вибираю сміливе каре - це результат мого внутрішнього вогню. А на сукні у мене така ж весна, як і всередині ", - розповіла артистка.

Нагадаємо, що українська співачка повідомила про трагедію в родині.