ru ua

"Назвав дурною бабою": чи прийде Пугачова до Кобзона на похорон

"Назвав дурною бабою": чи прийде Пугачова до Кобзона на похорон Колаж РБК-Україна

Пугачова досі не висловила співчуття з приводу смерті Кобзона

Після смерті Йосипа Кобзона, який помер 30 серпня, шанувальники співака з інтересом чекають, чи буде на похороні Алла Пугачова. Як виявилося, між Примадонною і Йосипом Давидовичем був конфлікт. Про це пишуть росЗМІ.

У своїй автобіографічній книзі "Як перед Богом" Йосип Кобзон назвав Пугачову "дурною бабою" і "зарвавшейся зіркою".

У свою чергу Алла Борисівна, ставши господинею фестивалю "Пісня року", викреслила прізвище Кобзона із списку учасників концерту, хоча він там був протягом 24 років, починаючи з 1971 року. Артисти навіть не віталися при зустрічі.

Тим не менше на 75-річчя Кобзона вона прийшла разом з Максимом Галкіним та Філіпом Кіркоровим. А на святковому банкеті вимовила короткий тост: "Бажаю вам 100 років життя. Ваша сім'я абсолютно чудова, чарівна, і ви завжди будете для всіх поколінь еталоном артиста, людини, сім'янина і, звичайно ж, чоловіки. Я, звичайно, тільки на цей вечір, дозволю собі спробувати зробити для вас щось приємне".

У 2009 році на концерті в "Лужниках" "З днем народження, Алла!" Кобзон і Пугачова виконали дуетом "Старий альбом".

Відео: Алла Пугачова та Йосип Кобзон - Старий альбом (youtube.com/ey0483)

Всі думали, що конфлікт між легендами радянської естради вичерпаний, але зараз всі дивуються, що Пугачова досі не висловила співчуття з приводу смерті Кобзона, так, як це зробили інші артисти.

На даний момент співчуття від імені родини приніс тільки Максим Галкін: "... Максим, Алла, діти. Співчуття від всієї нашої родини Неллі і всім рідним Йосипа Давидовича. Душею з вами!".

Пішов з життя Йосип Давидович Кобзон. Людина, що уособлювала протягом багатьох десятиліть нашу естраду, став символом і опорою радянської сцени, людина небайдужої до долі інших. Співав завжди, для всіх, у пісні знаходив сенс життя і ліки від смерті. З прекрасним почуттям гумору і енергією, якої вистачало не лише для сцени, родини, але і для політики і суспільного життя. Клопотав за багатьох, допомагав, умів спілкуватися з владою і з людьми, які владу вибирають. Не зраджував тих, хто втрачав владу і хто ставав непотрібним ні владі, ні тим, хто її обирав. Унікальна людина, навряд чи коли-небудь з'явиться на нашій сцені. Прощайте, Йосип Давидович! Царство Вам небесне! Вас буде не вистачати. Один з Атлантів, тримали наше сценічне небо, опустив свої втомлені плечі. Максим, Алла, діти Співчуття від всієї нашої родини Неллі і всім рідним Йосипа Давидовича. Душею з вами!

Публікація від Максим Галкін (@maxgalkinru)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, яким було останнє бажання Йосипа Кобзона.

А також писали про те, що стало відомо де поховають відомого естрадного виконавця.