ru ua

"Не хочу з ним спілкуватись": Ігор Кондратюк розповів про скандал з Козловським

"Не хочу з ним спілкуватись": Ігор Кондратюк розповів про скандал з Козловським Колаж РБК-Україна

Продюсер назвав інцидент з артистом "пройденим етапом"

Відомий український продюсер та ведучий Ігор Кондратюк прокоментував скандал зі співаком Віталієм Козловським, який після проекту "Шанс" був підопічним Кондратюка. Про це він розповів в інтерв’ю виданню "Главком".

"Козловський був останнім, з ким ми продовжували продюсерські відносини. Так просто історично склалося. Але на той момент я вже нікого і не продюсував. Ні Валевську, ні Табакова, ні Воронову, ні Киричук, ні Дмитриченка (переможці проекту "Шанс" – ред). З усіма розсталися, але по-доброму. Окрім Козловського, на жаль. Але то таке", - розповів він.

У 2016 році суд заборонив Козловському виїжджати за межі країни до 2099 року, проте він нещодавно публікував фото з Туреччини.

"Козловський програв п’ять судів і не сплатив жодної гривні за судовими рішеннями щодо порушення авторських прав позивачу – компанії "УМІГ М’юзік". От виконавча служба і наклала заборону на виїзд з країни. А коли він заплатив, заборону було знято. Це було схоже на такий дешевий піар: він кричав, що я такий Карабас, щось забороняю, не випускаю, а потім раз, і тихо заплатив. Щоправда, інші суди з ним тривають, так що на нього ще можуть накласти заборону на виїзд. Та досить про Козловського", - сказав продюсер.

Журналісти запитали, що сьогодні співає Козловський, а на що авторське право належить йому.

"Я звідки знаю? Я не слідкую за концертами Козловського. Це пройдений для мене етап. Судова тяганина - це історія про те, як співак виконував твори, які йому заборонив виконувати правовласник. Судами займаються мій адвокат і "УМІГ М’юзік". А я Козловського давно не бачив, і не хочу з ним спілкуватись", - підкреслив Кондратюк.

До речі, Козловський показав, що зробили з його автомобілем.