ua en ru

"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)

"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео) Фото: Дмитро Комаров (instagram.com/komarovmir)

Ведучий застряг в болоті під час прогулянки

Відомий український ведучий, автор програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров поділився невдалим досвідом подорожі по Черкасам. Про це він розповів на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"Перші 40 років життя хлопчика - найскладніші. Моя неділя. Вирішив покататися по болотах Черкаської області. Застряг. Більше години діставав машину з полону. Щасливий набагато більше, ніж якщо б все пройшло тихо і спокійно", - розповів ведучий.

"Сеструха @komarova_angelina теж екстремалка, допомагала вибиратися і була рада покопатися (і покупатися) зі мною в болоті. Ось така сімейка", - написав мандрівник.

Він також опублікував кілька фото і відео.

"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)

Фото: Комаров в Черкасах (instagram.com/komarovmir)

Відео: Комаров в Черкасах (instagram.com/komarovmir)

"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)

Скріншот поста (instagram.com/komarovmir)

Публікацію прокоментували користувачі мережі:

"Черкаська область рада вітати вас".

"Так, Дімон, Черкаси для сильних чоловіків".

"Ірдинські болота? Туди краще пішки або велосипедом, легше потім тягти".

"Діма не шукає легких шляхів".

"Слабка гума в машині".

"Класна прогулянка".

"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)"Не шукає легких шляхів": Комаров "покупався" в черкаському болоті (фото і відео)

Скріншот коментарів (instagram.com/komarovmir)

До речі, Комаров порівняв ремонт доріг в Україні та Японії.

Місця для пікніків у Києві на травневі свята (відео: STYLER.rbc.ua)