ua en ru

"Міс Україна 2016" зробила скандальну заяву про війну на Донбасі

"Міс Україна 2016" зробила скандальну заяву про війну на Донбасі Фото: "Міс Україна 2016" Олександра Кучеренка (Скріншот)

Дівчина не змогла назвати ім'я прем'єра, насилу пригадала, хто такий Станіславський, а після ухилялася від відповіді, не розкриваючи свою громадянську позицію

У центрі скандалу опинилася новоспечена "Міс Україна 2016" – 18-річна студентка з Дніпра Олександра Кучеренка. Королева конкурсу не визначилася зі своєю позицією щодо війни на Донбасі, про що прямо сказала журналісту ТСН.

"Дуже цікава все-таки ваша громадянська позиція. Адже ви з Дніпра, який був форпостом під час Евромайдана і війни. Чи знаєте ви, що зараз відбувається на Донбасі, як ви до цього ставитеся?" – запитала кореспондент.

"Це дуже складне питання і не можна однозначно визначитися, знайти відповідь на питання війни. І те, що зараз в нашій державі, я поки не можу вирішити", - заявила Кучеренко.

На уточнення журналіста, чи справді дівчина не визначилася щодо своєї позиції про війну на Донбасі, Кучеренко відповіла:

"Ні, я не можу вирішити, як вирішити цю ситуацію, щоб нарешті у нас в державі настав мир", - сплутана сказала вона.