ua en ru

"Не вийшло так тихо, як ми хотіли": Меладзе вперше розповів про весілля з Брежнєвої

"Не вийшло так тихо, як ми хотіли": Меладзе вперше розповів про весілля з Брежнєвої Костянтин Меладзе, Віра Брежнєва (Колаж РБК-Україна)

Продюсер відверто розповів про день одруження з співачкою

Російський продюсер вперше відверто розповів про весілля з Вірою Брежнєвою, яке вони так ретельно приховували від преси. Своїми спогадами про два дні в Італії він поділився в передачі "Доля людини".

"На нашому весіллі нікого не було. Ми це зробили по-простому, удвох в Італії, намагаючись нікого не напружувати і не робити з цього галасу. Мені здається, це абсолютно природно в ситуації, коли люди ставляться один до одного дбайливо, не хочуть злякати своє щастя, а навпаки, хочуть залишити хоч якийсь острівець нормального людського життя для себе. Нас все одно хтось сфотографував – не вийшло так тихо, як ми хотіли, але в будь-якому випадку ми провели там 2-3 дні так, як мріяли, а не так, як наказував етикет, складні церемоніальні правила і так далі. Я не кажу про себе, але, мені здається, таким людям, як Віра, у яких і так вистачає публічних обов'язків, хочеться побути у відчутті, що ти нормальна людина, що у тебе є якась закрита територія, де ти можеш бути самим собою", – розповів Меладзе.

"Не вийшло так тихо, як ми хотіли": Меладзе вперше розповів про весілля з БрежнєвоїФото: Зоряна пара (novostivmire.com)

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе таємно одружилися в жовтні 2015 року. Нещодавно вони відзначили другу річницю весілля.

Відео: Костянтин Меладзе (YouTube/Росія1)

Нагадаємо, що екс-дружина Меладзе розповіла про талант доньки.