ua en ru

"Не треба прикриватися патріотизмом": в Івано-Франківську відреагували на концерт Козловського в Москві

"Не треба прикриватися патріотизмом": в Івано-Франківську відреагували на концерт Козловського в Москві Фото: Віталій Козловський (instagram.com/vkozlovskiy)

Активісти обурені поясненням співака

В Івано-Франківську засудили виступ співака Віталія Козловського на концерті в Москві "9 травня – День Перемоги". Відповідну заяву було опубліковано на сторінці НВР "Правий сектор" в соціальній мережі Facebook.

НВР "Правий сектор" Івано-Франківськ" засудив виступ українського співака на концерті в Москві 9 травня і пообіцяв, що відтепер всі сцени Івано-Франківська для Віталія Козловського закриті.

"Віталій Козловський виступив на концерті до Дня Перемоги в Москві 9 травня, і на своїй сторінці в Facebook написав, що він не відкидає своєї участі в даному заході. Метою виступу в Росії, за словами артиста, було "просувати українську ідею і нашу правду простим людям", - сказано в повідомленні.

За словами активістів, вони не розуміють, яким чином можна просувати українську ідею за допомогою співу радянських пісень на сцені країни-агресора.

"Так, Віталій не треба прикриватися "патріотизмом" і вигадувати ряд причин, які демонструють зраду, як вимушений благородний вчинок. Зрада - це і є зрада. Україна у війні. Тисячі загиблих, сотні в полоні, а такі, як Віталій, досі не зрозуміли, що співати для ворогів - огидно й аморально. Більше того - неприпустимо. Однак, справу зроблено", - написали представники НВР "Правий сектор".

Активісти попередили співака, що вхід на сцени Івано-Франківська для нього тепер закритий і вони готові будь-якими способами перешкодити його виступу.

Крім того, представники НВР "Правий сектор" нагадали Віталію Козловському, що в той день, коли заслужений артист України розважав російську публіку, на Донбасі загинув український воїн.

"Не треба прикриватися патріотизмом": в Івано-Франківську відреагували на концерт Козловського в Москві

Скріншот поста (facebook.com/pravysektorif)

Нагадаємо, у Львові відреагували на концерт Козловського в Москві.

Рекомендуємо подивитись: Що ти не знав про Суперблондинку?

Відео: video.rbc.ua