ua en ru

"Не пускають на випускний": Лоліта вирішила забрати дочку з України в РФ

"Не пускають на випускний": Лоліта вирішила забрати дочку з України в РФ Фото: Лоліта (instagram.com-lolitamilyavskaya)

Лоліта хоче, щоб її дочка вчилася в російському ВНЗ

Відома російська співачка українського походження Лоліта Мілявська заявила, що хоче перевезти дочку в Росію, щоб вона там отримала вищу освіту. Про це передає "КП в Україні".

Лоліті нещодавно СБУ заборонила в'їзд в Україну. У Києві у неї живуть мама і донька, яка у цьому році закінчує школу.

"Мене не пускали в Україну і не пустять навіть на випускний вечір, це вже зрозуміло. А моя мама в 75 років не зможе вести прямий ефір з свята Єви - їй складно пояснити, як це зробити", - поскаржилася співачка.

З-за того, що вона не зможе в найближчі роки відвідувати Україну, Лоліта хоче, щоб її дочка вчилася в одному з російських Вузів.

"Не пускають на випускний": Лоліта вирішила забрати дочку з України в РФ

Фото: Лоліта і її дочка (instagram.com-lolitamilyavskaya)

"Єва в цьому році буде складати випускні іспити в школі, а потім багато-багато вчителів стануть займатися з нею, щоб вона вчилася далі. Ми не будемо в цьому році вступати до вузу, тому що Єві потрібна адаптація до російської мови. У Єви схильність до мов, вона добре говорить по-англійськи, по-німецьки. Хочу, щоб вона стала перекладачем - літературних, технічних, яким завгодно", - поділилася артистка.

"Але знаю точно, що в Україні вона вчитися не буде. І в Лондон не поїде - там наркотики, так і принц одружується - значить, моєї там вже робити нічого (посміхається). А про Росію поки думаємо, який вуз обрати", - додала Лоліта.

Раніше Лоліта Мілявська зізналася, що нудьгує по Україні.