ua en ru

"Не стріляй": українські музиканти переспівали хіт ДДТ

"Не стріляй": українські музиканти переспівали хіт ДДТ Фото: Група Green Grey (v-ticket.com.ua)

В обробці українців пісня отримала нову актуальну назву

Відома українська група Green Grey записала кавер на легендарну пісню ДДТ "Під дощем", права на виконання якої у новій версії подарував сам лідер російської рок-групи Юрій Шевчук. В обробці українців пісня отримала нове актуальне назву – "Не стріляй".

"Природно, що однією піснею, здавалося б, мало можна змінити, ми не політики, ми не впливаємо на якісь глобальні процеси. Але не говорити теж не можна, бо цей внутрішній посил і пісня Юрія Шевчука – у неї все сказано", - прокоментував нову роботу учасник Green Grey Дмитро Муравицький (MURIK).

"Посилання той, що краще повертатися додому, виховувати своїх дітей, займатися своїм домом, ніж їздити стріляти", - підтримав Андрій Яценко (DIEZEL).

Проект здійснено музикантами спільно з продюсером і радіоведучим Сергієм Кузіним, а його прем'єра відбулася в Сніданку з 1+1. Повну версію пісні обіцяють виконати 4 листопада, під час презентації нового альбому групи.

А в кінці серпня учасники групи Green Grey не на жарт перелякали мешканців столичного готелю, в якій проходили зйомки їх нового кліпу на пісню "Маятник".