ua en ru

"Не здивуюся, якщо він поїде в" ДНР ": Приходько прокоментувала скандал з Козловським

"Не здивуюся, якщо він поїде в" ДНР ": Приходько прокоментувала скандал з Козловським Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Артист їздив на 9 травня виступати в РФ

Відома українська співачка Анастасія Приходько прокоментувала виступ Віталія Козловського в Москві. Свою думку вона висловила в інтерв'ю "Цензор. НЕТ".

"А як тут не обуритися? Чому звання "Заслужений артист" можуть носити і нормальні, порядні люди, і ті, хто їздять і показують, як можна зраджувати свою батьківщину?" - обурилася зірка.

Співачка також розкритикувала виправдання Козловського.

"У нас всі проблеми і походять від таких показових виступів. Росія - це країна, яка напала на нас, через яку в Україні всі проблеми, через яку у нас всі біди. Ми поховали 10 000 чоловік. Невже це варто того? Але у кожного, напевно, свій градус поведінки і міра людяності. Я не знаю. Але невже ні для кого не була показова фотографія з Нелею Штепою? Хіба були показовими його заяви про те, що він не знає, хто на кого напав? А тут він ще й на 9 травня до Москви їде. Дивно, що георгіївської стрічки ще у нього не було. По дравляем ветеранів? Але суть же не в ветеранах! Суть в країні", - зазначила зірка.

Приходько додала, що їй не зрозумілі мотиви артистів які їдуть в РФ нібито заради шанувальників.

"У мене теж є шанувальники в Росії. Але як я можу собі це дозволити? Я сама з собою потім жити не зможу. І це ніколи нічим не виправиш. Будеш жити з цим до кінця своїх днів", - сказала вона.

"У Козловського вже у Львові скасували концерт. Все, він перекреслив собі все. Війна закінчиться - і з зрадниками ще будуть розбиратися", - зазначила співачка.

Зірка додала, що не вдавиться, якщо Козловський поїде виступати в "ДНР".

"Козловський - обличчя пропаганди. Я не здивуюся, якщо він поїде в "ДНР" і теж скаже, що треба підтримати когось. Мовляв, там же наші люди теж", - сказала Приходько.

Нагадаємо, що в Києві скасували концерт Козловського після його поїздки в РФ.

Чого ви не знали про найзнаменитішого ревізора