ru ua

"Не віриться, що це кіно про нас": Приходько поділилася враженнями про "Киборгів"

"Не віриться, що це кіно про нас": Приходько поділилася враженнями про "Киборгів" Фото: Кіборги (Кіборги (facebook.com-kiborhy)

Співачка висловила свою думку про кінокартину

Українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що думає про фільм "Кіборги", який нещодавно вийшов на екрани. Вона вважає повнометражний фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва реалістичним відтворенням новітньої української історії.

"Не віриться, що це кіно про нас. Я коли дивилася, не могла до кінця повірити, що це кіно про те, що ми пережили і переживаємо. Я дивлюся і згадую, як ми дивилися тоді новини, розвивався наш прапор. Я знаю дуже багато історій про Донецький аеропорт. Коли я дивилася "Кіборгів" думала, що Ахтем молодець. Я від усього серця вітаю. Я впевнена, наш день перемоги настане, так як ми з кожною секундою все ближче до неї", - сказала Приходько.

Відео: Анастасія Приходько (YouTube/Gazeta/ua)

Нагадаємо, що фільм Ахтема Сеитаблаєва "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту в перший вікенд зібрав 8 186 701 грн і встановив рекорд за касовими зборами у вітчизняному прокаті.

Про це повідомила прес-служба Держкіно України. "За перший вікенд військова драма "Кіборги" зібрала 8 186 701 грн, обігнавши "Дюнкерк" (7 919 845 грн) і "Лють" (5 38648 грн). Фільм побачило 106 350 глядачів", - сказано в повідомленні.