ua en ru

"Нічим платити за квартиру": Іво Бобул поскаржився на злидні

"Нічим платити за квартиру": Іво Бобул поскаржився на злидні Фото: Іво Бобул (facebook.com/ivo.bobul.94)

Він додав, що не назбирав грошей на гідне життя

Народний артист України Іво Бобул поскаржився на скрутне фінансове становище. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

На запитання ведучої, чи дійсно у нього проблеми з грошима, Іво зазначив, що бувають моменти, коли йому нема за що заплатити за квартиру і навіть купити продуктів. Він додав, що не назбирав грошей на гідне життя, адже всі свої фінансові кошти вкладав у музику.

"Вже не ті ціни, які були, коли ми працювали. Вже ті ціни називати не можна, тому що просто люди бідні, не запросять. Вже половина навіть з того, що отримували, ось, половина того, може бути. Не за що за квартиру платити, тому що просто немає. Мене життя трошки підкосила", - говорить артист.

"Нічим платити за квартиру": Іво Бобул поскаржився на злидні

Фото: Іво Бобул (facebook.com ivo.bobul)

Також Іво Бобул додав, що часто трапляється звертаючись за допомогою до старим друзям і колегам-музикантам.

"Допомагають. Саша Сєров допомагає, тут хлопці допомагають, як тільки можуть. Бувають якісь концерти, їздимо цим клубам старим. За кордон зараз поїду, тому що запросили. Їжу трошки поспівати і заробити кілька копійок для життя. Ситуація дуже складна у мене. Начебто, здавалося б, співак такий, видний", - сказав співак.

Дивитися з 20:00

Відео: Іво Бобул (youtube.com/112Украина)

Раніше Іво Бобул заявив, що хоче балотуватися в президенти України.

Що ви не знали про Нетте Барзілай