ru ua

"Непорозуміння": Притула розповів, як живеться людям в "ЛДНР"

"Непорозуміння": Притула розповів, як живеться людям в "ЛДНР" Фото: Сергій Притула (РБК-Україна)

Шоумен впевнений, що населення незадоволене ситуацією

В "ЛДНР" складно знайти людей, яких би влаштовувало те, що відбувається на окупованих територіях. Про це заявив український телеведучий Сергій Притула, передає "Радіо Свобода".

"Якщо зараз на тих окупованих землях - в непорозуміннях, які називають себе "ЛНР" і "ДНР", людям стало жити краще, ну окей, я хочу побачити людей, які про це скажуть. Наскільки я розумію, по листуванню з людьми в соціальних мережах, там відбувається якась тотальна ж*па. І я зараз не тільки про свободу слова", - сказав він.

"Кращим доказом того, що ми не хунта, ми не фашисти, ми не розпинаємо православних хлопчиків і не їмо снігурів - це просто перейти через КПВВ і опинитися на українській території. Приїхати в Слов'янськ і побачити, що після того, як туди зайшла українська армія , там відновили інфраструктуру, там нормально функціонують школи, там немає проблем з водопостачанням або постачанням електроенергії", - додав Притула.

Раніше Притула вразив колосальної сумою, зібраної в 2017-м на допомогу українській армії.

Шоумен відзвітував, що тільки в грудні 2017 го на потреби наших бійців безпосередньо пішло майже 800 тис грн, а ще 100 тис. - на їх реабілітацію.