ua en ru

"Нелегко впізнати": в мережі показали архівне фото з покійним Хворостовським

"Нелегко впізнати": в мережі показали архівне фото з покійним Хворостовським Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com Hvorostovsky)

Оперний співак помер 22 листопада після тривалої хвороби

У мережі з'явилося архівне фото з Дмитром Хворостовським. Його опублікувала співачка Крістіна Орбакайте на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"На цій старій фотографії 1992 року нелегко впізнати всіма улюбленого, геніального, неповторного, веселого, світлого Дмитра Хворостовського. Ми познайомилися тоді в Лондоні і при кожній зустрічі згадували ці часи. Сьогодні його не стало, але його голос і посмішка ніколи не зітруться з нашої пам'яті і душі. Спочивай з миром, важко в це повірити", - підписала вона знімок.

"Нелегко впізнати": в мережі показали архівне фото з покійним Хворостовським

Скріншот поста (instagram.com/orbakaite_k)

На фотографії зображено Дмитро Хворостовський, Крістіна Орбакайте, Володимир Пресняков та Галина Максвелл. Знімок був зроблений саме у неї вдома.

Нагадаємо, що Дмитро Хворостовський помер на 56 році життя після довгої і тривалої хвороби. В кінці червня 2015 співак, вже багато років живе в Лондоні, оголосив, що страждає від пухлини мозку.

Дмитро Хворостовський народився 16 жовтня 1962 року в Красноярську. Широку популярність він отримав в 1989 році після перемоги на Міжнародному конкурсі вокалістів "Співак світу" в Кардіффі (Великобританія). У 1995 році Дмитро Хворостовський був удостоєний звання Народний артист Росії. Він був нагороджений російськими орденами Олександра Невського (2015) і "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня (2017).

До речі, у рідних Хворостовського виникли проблеми з виконанням останньої волі співака.