ua en ru

Німецькому гурту Scooter загрожує до восьми років в'язниці за поїздку До Криму

Німецькому гурту Scooter загрожує до восьми років в'язниці за поїздку До Криму Фото: Гурт Scooter (facebook.com/scooterofficial/Paul Ripke)

Учасники колективу відвідали окупований півострів заради концерту

Музикантам з німецького гурту Scooter загрожує до восьми років в'язниці за поїздку в Крим. Про це розповіла прес-секретар прокуратури Автономної Республіки Крим Тетяна Тихончик, передає "Крим.Реаліі".

"За зверненням народного депутата Верховної Ради України Дмитра Білоцерківця про порушення вимог українського законодавства колективом німецького гурту Scooter, прокуратурою Автономної Республіки Крим внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 332-1 КК України за фактом порушення іноземцями порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України і виїзду з неї (до восьми років позбавлення волі) ", - заявила прес-секретар.

Повідомляється, що прокуратура готує запити в компетентні органи Німеччини про надання міжнародної правової допомоги, щоб здійснити допит артистів.

При цьому в кінці червня посол України в Німеччині Андрій Мельник говорив в Гамбурзі з менеджером гурту, намагаючись відмовити Scooter від концерту в Криму. Але музиканти все-таки приїхали на фестиваль ZBFest в Балаклаві.

Раніше легендарний німецький гурт 90-х потрапила в "Чистилище".