ua en ru

"Ненависть до тих, хто може украсти більше": Притула пояснив, чому корупція викликає осуд

"Ненависть до тих, хто може украсти більше": Притула пояснив, чому корупція викликає осуд Фото: Сергій Притула (ivona.bigmir.net)

Сергій Притула висловив свою думку про реакцію українців на е-декларації чиновників і народних депутатів

Телеведучий і шоумен Сергій Притула на своїй сторінці в Facebook розповів, чому, на його думку, українці погано ставляться до корупції.

“Один мій колега, який все життя займався хер знає чим, тільки не тим, що прийнято називати чесною працею, який намахивал держава де можна і де не можна, прикупив собі будинків, квартир, земель і машин... г*вном з поливальної машини облив всіх тих чиновників з їх деклараціями на своїй сторінці в соцмережі! Ну, був би він ще столяром на з/п 3500 грн, питань немає, гнів праведний. Але коли у самого рильце в пушку..." - розповів Притула.

“Я, знаєте, і сам не святий, тому зайвий раз на критику не вдавався, просто подивився на це все, зробив висновки і живу далі. Але тут... переконуюся в правоті одного хорошого людини (вже не пам'ятаю кого саме), який свого часу сказав, що у страшній ненависті пересічного українця до корумпованої влади лежить не фактор прагнення до життя без корупції, а, більшою мірою, банальна ненависть до людей, які мають можливість вкрасти більше, чим конкретно ти! Тепер не розумію, кого не люблю більше - тих, хто все життя пропрацювавши у держсекторі позаполнял декларації з мільйонами/мільярдами кешу або тих, хто погано спить, тому що перед сном пригнічує людину думка: "А на їх місці міг бути я", - резюмував Притула

Нагадаємо, раніше Мирослава Гонгадзе розповіла про реакцію Заходу на е-декларування.