ua en ru

"Неоціненна втрата для всієї нашої політики": Зеленський в образі президента зробив гучну заяву

"Неоціненна втрата для всієї нашої політики": Зеленський в образі президента зробив гучну заяву Колаж РБК-Україна

Комік виголосив зворушливу промову

Скоро на екранах телеглядачі зможуть побачити продовження популярного українського комедійного серіалу "Слуга народу", в якому головну роль грає Володимир Зеленський. Відео з епізодом з серіалу про похорон народного депутата був опублікований на сторінці "Квартал 95" у Instagram.

У ролику Володимир Зеленський, який в серіалі виконує роль українського президента, вимовляє надгробну промову на похоронах депутата. Він перераховує всі досягнення народного обранця, в тому числі і його фінансові махінації.

"Неоціненна втрата для всієї нашої політики. На виборах 2007-го року він обіцяв нам сильну економіку. На виборах 2014-го він обіцяв нам сильну економіку. Як багато він не зміг нам ще пообіцяти. Але найкраще про нього нам скажуть його справи", - вимовляє Зеленський на похоронах чиновника.

В кінці своєї прощальної промови, він обіцяє, що друзі народного депутата скоро до нього приєднаються, а потім дає команду оркестру.

"Неоціненна втрата для всієї нашої політики": Зеленський в образі президента зробив гучну заяву

Скріншот поста (instagram.com/kvartal95official)

До речі, раніше ми повідомляли про те, що з'явився новий трейлер серіалу "Слуга народу", в якому Володимир Зеленський пообіцяв всіх садити.

А також ми писали про те, як пройшли завершальні зйомки української комедії "Я, ти, він, вона" у Львові.

Відео: РБК-Україна