ua en ru

"Немає ніякого конфлікту українців і росіян": Вася Обломов звинувачує в усьому уряд і "тролів"

"Немає ніякого конфлікту українців і росіян": Вася Обломов звинувачує в усьому уряд і "тролів" Фото: Вася Обломов (facebook.com/oblomov.vasya)

Співак з РФ Вася Обломов спростовує наявність конфлікту між українцями та росіянами

Російський музикант, поет і композитор Вася Обломов (справжнє ім'я — Василь Гончаров) вважає, що насправді конфлікту між українцями і росіянами немає.

Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню "Лайм".

Співак, що має свою думку і громадянську позицію, зазначив винуватців у створенні видимості конфлікту між двома народами.

"...Ви змушуєте мене розводити якусь конспірологію. По-перше, немає ніякого конфлікту українців і росіян. Є анонімні тупі користувачі в інтернеті, пишуть гидоти, є брехливі ЗМІ і є наші уряди, які зустрічаються, тиснуть один одному руки, щось між собою обговорюють годинами, а потім виходять до преси і кажуть каламуть кшталт: "Будемо і далі відстоювати інтереси країни". Якщо уважно подивитися хронологію подій між РФ і Україною, то ніяких питань про план не з'явиться. Все сталося ситуативно і відбувається так досі. Страждають від того, що відбувається, як завжди, звичайні люди", ― стверджує Обломов.

До речі, 16 жовтня російський артист виступив в одному з пабів Києва.

Нагадаємо, російський поет і музикант Вася Обломов вважає, що росіянам не варто прикриватися іміджем Путіна і перекладати на нього одного провину за анексію Криму і агресію на Донбасі.