"Немає часу спостерігати, як вони ростуть": Полякова розповіла про своїх дітей

"Немає часу спостерігати, як вони ростуть": Полякова розповіла про своїх дітей
Фото: Оля Полякова з дітьми (facebook.com/polyakovamusic)

Українська зірка поділилася подробицями особистого життя

Відома українська співачка Оля Полякова розповіла про своїх дочок Машу та Алісу. Співачка поділилася своїми почуттями та історіями з особистого життя в інтерв'ю karavan.ua.

"Я шкодую, що у мене немає часу спостерігати, як вони ростуть, відзначати їхні успіхи, нові вміння... Нещодавно виявила, що Маша відмінно знає, коли почалася і закінчилася Друга світова війна, хто її почав. А Аліса раптом почала читати, а я не вивчила з нею жодної букви", - зазначила зірка.

"Звичайно, я беру участь в обговоренні важливих питань: чим і де будуть займатися дочки. Вони у мене завантажені по повній програмі. Маша вчиться в музичній школі повного циклу, займається французькою та англійською мовами, малюванням, верховою їздою, а також плаванням", - додала вона.

"Немає часу спостерігати, як вони ростуть": Полякова розповіла про своїх дітей

Фото: Оля Полякова з донькою (facebook.com/polyakovamusic)

"Далеко не все це приносить їй задоволення. Вона любить малювати, а от музику терпіти не може. На відміну від мене, для якої музична школа була особистим вибором, для Марії це - батьківська вимога. Але у неї є дані, я це бачу, тому у неї просто немає виходу. І молодша теж обов'язково буде займатися музикою. Стануть вони потім музикантами чи ні, може, більше ніколи й не сядуть за інструмент, але музичну школу закінчити зобов'язані", - розповіла Полякова.

"Алісу я поки віддала на художню гімнастику в школу Ірини Дерюгіної, її відразу взяли: у неї відмінні дані, прекрасна розтяжка від природи. З одного боку, їй подобається, як дівчатка гарно виступають із стрічками і м'ячиками. З іншого, розтяжка – це боляче, і працювати дочка не хоче. Але от що робити – не змушувати? Не знаю, відповіді у мене немає", - зазначила вона.

"Маша певний час зовсім не хотіла займатися верховою їздою: було важко і страшно, особливо після того, як впала і зламала руку. Кілька років вона не сідала в сідло, а зараз знову повернулася до цього, причому охоче, з задоволенням. У нас за містом своя конюшня, три коня, ми всі займаємося. Молодша взагалі верхи сидить з народження, навіть, без сідла катається. "Коня на скаку зупинить, в палаючу хату ввійде" – це про неї", - розповіла виконавиця.

"А ще вона хитрюга, як Вадик (чоловік співачки - ред.). Завжди погоджується, але робить по-своєму. Наприклад, коли я звелю прибрати в кімнаті, Маша відразу стає на диби: "А чому я? А чому зараз? Це несправедливо! Я не буду!". А Аліса посміхнеться і скаже: "Так, мамо, звичайно. Через півгодини". У точності як Вадик. Він на будь-яке питання відповідає "так". "А ми будемо це робити?" – "Так". – "А ти мені купиш?" – "Так". – "А коли?" – "Скоро", - поділилася співачка.

До речі, відома українська співачка пояснила, чому не виступає в Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся